İNSAN KAYNAKLARI

Güney Tuz

İNSAN KAYNAKLARI


Kurum kültürünün oluşturulmasında, Kurum vizyon ve misyonunu benimsemiş ve benimseyebilecek, Kurumu temsil edebilecek, Kurum kültürüne uygun bir insan kaynağı oluşturulmasında, Çalışanların kuruma bağlılığının sağlanmasında, Verimliliğin artırılmasında temel unsur olarak yer almaktadır.

İleride yönetici olarak ortaya çıkan ihtiyaçları kendi içinden yetiştirme prensibiyle hareket etmektedir. Bu prensiple, eleman alımlarındaki hedef kitlemiz okullarından yeni mezun olmuş veya iş deneyimi olan, yeniliklere ve gelişimlere açık, sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, genç dinamik ve prezentable kişilerdir. Amacımız bu arkadaşlarımızı,ortaya çıkan sürekli değişim ve gelişmelere hazır olabilecek bilgi ve becerileri kazandırmak ve kariyerlerine yön vermektir.

Firmamız: kaliteyi arayan her müşteriye kaliteden ödüm vermeden,insana saygılı çervereye duyarlı, müşterilerinin, çalışanlarının ve de globalleşen dünyada Türkiyenin gurur duyduğu bir firma olmayı ilke edinmiştir…

YÖNETİM
Performans değerlendirme,
Çalışanların motivasyonu,
Eğitim programlarının hazırlanması ve uygulanması,
Her türlü özlük ve tahakkuk işlemleri,
Ücret yönetimi gibi işlemleri de yürütmektedir.

İnsan Kaynakları birimimiz kısa ve uzun vadeli insan kaynakları ve eğitim programları hazırlar ve bu doğrultuda hareket eder.

İŞE ALMA SÜRECİ
Kurumumuza, size en yakın olan Grup Firmalarımıza giderek temin edebileceğiniz iş başvuru formunu doldurarak,bizzat Merkezimize gelip başvuru formu doldurularak veya internet sitemizdeki İş Başvuru Formu'nu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca adaylarımızın kendileri tarafından hazırlamış oldukları CV'lerini fax veya posta yolu ile Birimimize ulaştırmaları halinde de başvuruları kabul edilmektedir.

Başvuruda bulunabilmek için Kurumumuzun aradığı şartlar şunlardır: Kurum Kültürümüzü benimseyebilecek ve temsil edebilecek, Genç, dinamik, prezentable ve takım çalışmasına inanan, Değişim ve gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Geleceğin yöneticisi olmaya aday. Yapılan başvurular İnsan Kaynakları Birimimiz tarafından incelendikten sonra uygun görülen adaylar mesleki ve genel yetenek sorularından oluşan bir mülakata davet edilirler. Mülakat aşamasından sonra Kurumumuz için faydalı olacağına inanılan adaylar yapılan iş teklifini kabul ettikleri taktirde Kurumumuzda göreve başlarlar.

Güney Tuz
Güney Tuz
Güney Tuz
Güney Tuz
Güney Tuz
Güney Tuz